Спортивний клуб "Одісей" запрошує всіх бажаючих на тренування з кікбоксингу і карате. У нас ви зможете зміцнити свій дух, поліпшити стан здоров'я і загальну витривалість тіла. Клуб є офіційним представником Української асоціації карате.
вул. Вигоди 62-А; вул. Переяславська, 19/1; вул. Шевченка, 313; вул. Сумська, 10/4; просп. Червоної Калини, 62-А; просп. Чорновола, 67-Б; вул. Виговського, 102
“Англійська Хелен Дорон” – світовий лідер у галузі викладання англійської як другої мови.