Про Дитячий Центр Територія Розвитку (Луцьк)
Дитячий центр «Територія розвитку» — унікальний заклад для дітей віком 5-13 років, який готовий дати їм можливості долучитися до світу прогресивних, новітніх технологій та здобути корисні, якісні знання.
Тут ваша дитина познайомиться зі світом програмування, робототехніки й конструювання, навчиться збирати різноманітні головоломки, розкриє свої сильні сторони та свій внутрішній світ.
На наших заняттях панує вільна, невимушена атмосфера, а тому діти можуть залишатися собою, відкриватися та показувати свої сильні сторони. Ми не обмежуємо суворими рамками природне формування особистості. Водночас, діти вчаться розуміти, що для досягнення успіху варто докласти чималих зусиль, бути наполегливим та терплячим.
Переваги роботи Центру:
- застосування новітніх технологій у процесі навчання;
- креативний підхід до занять;
- спілкування між дітьми та викладачами на рівних.
Дитячий центр «Територія розвитку» пропонує курси:
- Legotechnic — легоконструювання на базі сучасних конструкторів Lego Education. Це 30 занять, які охоплюють важливі сфери життя — тваринний і рослинний світ, природні явища, механізми та ін.
- KidIT — IT-школа для дітей від 5 років. На заняттях із візуального програмування діти активно розвивають креативне мислення під час створення історій, мультфільмів та ігор.
- Rubikus — Школа Спідкубінгу, курси для дітей віком від 7 до 12 років із розв'язання різноманітних головоломок (складаємо кубик Рубіка 3 на 3, 2 на 2, 4 на 4, пірамідку, ск'юб, скваер, мегамінкс). Це захопливі уроки, які дозволять дитині завдяки візуалізації складних спідкуберських формул без особливих труднощів зібрати кубик.
- Rhema — курси дитячої психології, які проводяться у форматі зустрічей-тренінгів та допомагають дитині розвиватися, розуміти свої емоції та переживання, спрямовувати їх в потрібне русло.